فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩٢/٥/٧

به گزارش مشرق به نقل از شیعه آنلاین، انتشار عکس یادگاری شیخ "محمد العریفی"‌ چهره سرشناس وهابی عربستان سعودی با "احلام" خواننده اماراتی تبار، افکار عمومی جهان عرب را غافلگیر کرد.

این عکس به طور گسترده در فضای مجازی و صفحات سایت های اجتماعی جهان عرب منتشر شده و بهانه ای شده تا کاربران عرب انتقادات فراوانی به فرقه انحرافی وهابیت بکنند.


گفتنی است این اولین باری نیست که العریفی باعث به وجود آمدن جنجال در جهان عرب شده است. چندی پیش نیز وی با صدور فتوایی از جوانان عرب خواست تا برای مبارزه علیه حکومت "بشار أسد" رئیس جمهور سوریه به این کشور سفر کنند اما بعد از چند روز تصاویر خوشگذرانی وی در خیابان های لندن در فضای مجازی منتشر شد و موجب انتقادات شدید از وی گردید.

او همچنین با صدور فتوایی از دختران و زنان عرب خواست تا برای "جهاد نکاح" یعنی تن فروشی به جنگجویان مسلح به سوریه سفر کنند. بر اساس فتوای او حتی زنان شوهردار هم جایز است که برای "جهاد نکاح" به سوریه بروند!

این فتوای وی نیز جنجال آفرید و برخی منتقدانش خطاب به او گفتند:‌ اگر راست می گویی، برای اثبات حسن نیتت، اول دختر، خواهر و همسرش را برای "جهاد نکاح" به سوریه بفرستد.

اما جنجال دیگری که "العریفی" آفرید، انتشار تصویر حضورش در ضیافتی بود که در آن مشروبات الکلی سلف می شد. کاربران عرب بعد از انتشار آن تصویر، وی را "مفتی شرابخوار"‌ نامیدند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :