فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩٢/٥/۱٢

 

یک دستگاه مینی بوس به همراه ۱۶ سرنشین که روی لنج قرار داشتند در محدوده سد کارون ۳ واقع در ۶۰ کیلومتری ایذه به داخل آب سقوط کرد که از ۱۶ مسافر این حادثه ۱۲ نفر جان باخته و ۴ نفر نجات پیدا کردند.

در اطراف منطقه سدکارون 3 تعداد زیادی روستا وجود دارد که بعلت ساختن سدکارون 3 ،راه ارتباطی آنان بطور کامل قطع شده است همچنین عشایر منطقه هم بدلایل  ساخت سداز خانه و کاشانه خود در به در شده اندو امکان تردد  آنان فقط از طریق  لنج  میسر است ان هم با حادثه ای  که اتفاق افتاد!

دردریاچه سد کارون 3 سه ایستگاه وجود دارد و با توجه به اینکه هنوز راه جایگزین تکمیل نشده، ترابری دریایی فعال است.

 


امروز مراسم خاکسپاری تعدادی از جان باختگان حادثه سقوط مینی بوس به دریاچه عمیق سد کارون 3 در ایذه برگزار شد
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :