فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٩/٢٠

هم‌اكنون ‪ ۲۴۸‬مدرسه كپري در مناطق روستايي اين استان وجود دارد.

 

به گزارش ايرنا: محمدرضا ملكشاهي رادرييس سازمان آموزش و پرورش لرستان گفت:اين فضاهاي آموزشي به حدي غيراستاندارد و غيرمقاوم هستند كه هر لحظه امكان خراب شدن آنها وجود دارد.

وي اظهار داشت: ‪ ۵۳‬مدرسه كپري با ‪ ۵۷۰‬دانش‌آموز در منطقه "ززوماهرو" اليگودرز وجود دارد و اين منطقه از نظر فضاي آموزشي وضع نامطلوبي دارد.

ملكشاهي راد افزود: برخي مناطق روستايي اين استان پراكنده و سخت گذر هستند و نوسازي و ساخت مدرسه در اين مناطق امكانپذير نيست.

رييس آموزش و پرورش لرستان تنها راه كاهش مدارس كپري اين استان به ويژه در منطقه ززوماهرو را تامين كانكس دانست.

ملكشاهي افزود: استعدادهاي نهفته‌اي در ميان دانش‌آموزان اين مناطق وجود دارد كه در صورت تامين امكانات و تجهيزات امكان رشد و پرورش پيدا مي‌كنند.

هم‌اكنون ‪ ۴۴۰‬هزار دانش‌آموز در بيش از چهار هزار آموزشگاه استان لرستان مشغول تحصيل هستند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :