فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩٢/٧/۱

هیات وزیران عصر روزیکشنبه به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس‌جمهور تشکیل جلسه داد.
 به گزارش فردای لرستان  به نقل ازایسنا:،در این جلسه دکتر روحانی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس از رشادت‌ها و از خود گذشتگی‌های ایثارگران و خانواده آنها در طول جنگ تحمیلی تجلیل و ابراز امیدواری کرد که دولت بتواند دین خود را نسبت به آنان ادا نماید.
رییس جمهور با تمجید از رهبری داهیانه حضرت امام(ره) و مواضع قاطعانه ایشان، پایداری روحیه مقاومت و ایستادگی ملت ایران را عامل ناامیدی دشمنان برای رسیدن به اهداف شوم خود دانست.

در ادامه این جلسه آقایان رسول زرگرپور، سیدطاهر طاهری، سیدموسی خادمی و هوشنگ بازوند به ترتیب به عنوان استانداران اصفهان، البرز، کهگیلویه و بویراحمد و لرستان و سید محمد پژمان به عنوان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن تعیین شدند.

  وبلاگ فردای لرستان برای جناب آقای بازوند استاندار بومی و خدمتگذار مردم در سنگر اجرایی لرستان آرزوی موفقیت دارد.

 امیدوارم در پست جدید منشائ خدمات و پیشرفت و آبادانی در لرستان شاهد باشیم.


سوابق اجرایی ایشان:

بازوند پیش از این به عنوان معاون عمرانی استانداری مرکزی در دولت دهم مشغول به خدمت بود.

وی در پنجمین جشنواره برترین های پژوهشی و آموزشی وزارت کشور رتبه برتر کشوری به سبب اجرای دوره های کوتاه مدت آموزشی، تهیه و تدوین محتوای بسته های آموزشی برای شوراها، انجام دوره ها و سفرهای آموزش محور منطقه ای از ویژگی های کاری برجسته این حوزه شناخته شد به عنوان معاون نمونه کشور در استانداری استان مرکزی انتخاب شده بود.

بازوند سابقه بیش از16سال کار در معاونت عمرانی استان‌های کرمان، همدان، لرستان، مرکزی در دولت‌های اصلاحات ودولت احمدی‌نژاد را در کارنامه کاری خود دارد و دارای مدک مهندسی عمران است.

وی همچنین پیش از معاونت استانداری مرکزی رئیس هیئت مدیره باشگاه همیاری مرکزی بود.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :