فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩٢/٧/٢

 مدیر عامل گهر دورود باخرسندی از انتصاب هوشنگ بازوند به عنوان استاندار لرستان ابراز امیدواری کرد تا مشکلات گهر دورود به زودی حل شود.

 به گزارش فردای لرستان به نقل ازخبرآنلاین؛مدیر عامل باشگاه گهر دورود گفت: مهندس بازوند منشأ خدمات خیری در جامعه و ورزش بوده اند.اسماعیل حیدرپور در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه گهر دورود با ابراز خرسندی از انتصاب هوشنگ بازوند از سوی هیئت دولت به عنوان استاندار لرستان، گفت: به واقع این انتصاب یک خبر بسیار خوب برای تمامی مردم لرستان است چراکه مهندس بازوند در طول سوابق اجرایی خود نشان داده است که یک مدیر بسیار توانمند و با قدرت و به عنوان یکی از مفاخر مدیریتی همه لر زبانان هستند.
وی افزود: با توجه به سوابق مدیریتی درخشان ایشان در حوزه های عمرانی در استان های لرستان و مرکزی، به پیشرفت هرچه بیشتر استانمان در آینده بسیار امیدوار هستیم چراکه مهندس بازوند همواره در حوزه های فعالیتشان نشان داده اند که با تلاش بسیار منشأ خدمات خیری به جامعه بوده اند.
مدیر عامل باشگاه گهر با مثبت ارزیابی کردن عملکرد مهندس بازوند در حوزه ورزش، اظهار داشت: ایشان یکی از مؤسسین باشگاهای مس کرمان و مس سرچشمه بوده اند و همواره خدماتشان به ورزش مخصوصا فوتبال در استان مرکزی بسیار درخشان است که امیدواریم با حضور ایشان به عنوان مدیریت ارشد استان لرستان شاهد پیشرفت ورزش خصوصا فوتبال در استانمان باشیم، زیرا به حق این استان توانایی و استعداد فراوانی در زمینه ورزش و فوتبال دارد و تنها نیاز به یک مدیریت قوی برای شکوفا سازی دارد، که با شناختی که از مهندس بازوند داریم بسیار به شکوفای ورزش لرستان امیدوار شده ایم.
حیدرپور با اشاره به کمک های حبیب الله ده مرده، افزود: جا دارد به دکتر دهمرده نیز به واسطه زحماتشان برای این استان و همچنین تیم فوتبال گهر خدا قوت گفته و تشکر کنیم. در جلساتی که چندی پیش با ایشان برگزار کردیم کمک های بسیار خوبی به باشگاه گهر کردند.

251

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :