فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩٢/٧/۱۸

به گزارش مشرق به نقل از فارس، پلیس افغانستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد، صبح امروز دومین مهاجم انتحاری آموزش داده شده توسط طالبان پاکستان که قصد داشت در روز عید قربان خود را میان تجمع مردم منفجر کند، بازداشت شد.

 

 

 


پلیس کابل ادامه داد، وی که به تازگی از پاکستان وارد افغانستان شده بود، قصد حمله در یکی از مناطق پر تردد شهر کابل در روز عید قربان را داشت.
 

وی که «جواد ابوبکر» نام دارد در ولایت خوست آموزش دیده و در مدارس طالبان در منطقه وزیرستان جنوبی تحصیل کرده است.

پلیس امنیت ملی همچنان گفته است در تحقیقات اولیه مشخص شد که فرد بازداشت شده، وابسته به شبکه «حقانی» یکی ازشبکه‌های تروریستی طالبان پاکستانی است که به مدت 35 روز تحت نظر مربیانی عرب و ازبک خود آموزش عملیات تروریستی دیده است.

روز گذشته نیز یک نوجوان پاکستانی که قصد حمله انتحاری به نمازگزاران مسجدی در ولایت هلمند داشت، خود را تسلیم نیروهای امنیتی افغانستان کرد.
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :