فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩٢/٧/٢٩

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان گفت: هیچ‌گونه شواهد فرهنگی ـ تاریخی در غار کشف شده خرم‌آباد وجود ندارد.

خبرگزاری فارس: هیچ‌گونه شواهد فرهنگی ـ تاریخی در غار کشف شده خرم‌آباد وجود ندارد

 

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد و به نقل از روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان، قاسم قربانی در خصوص شایعات کشف یک غار باستانی در بام خرم‌آباد گفت: اخیرا شایعاتی در مورد کشف یک غار باستانی در منطقه تفریحی چهارده معصوم خرم‌آباد یا بام خرم‌آباد در بین عموم منتشر شده است و رسانه‌های خبری متعددی اخبار مربوط آن را منعکس کرده‌اند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان گفت: طبق بررسی‌های باستان‌شناسی به عمل آمده توسط کارشناسان این اداره‌کل از محل مورد نظر هیچ‌گونه شواهد فرهنگی ـ تاریخی به دست نیامد. 

به گزارش کارشناسان اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان این مکان باستانی نبوده، بلکه یک شکاف طبیعی در دل صخره‌های کوه مدبه است که از عمق نسبتاً بالایی نیز برخوردار است، اما ممکن است، از جنبه طبیعی و زیست محیطی دارای اهمیت باشد.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :