فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩٢/۸/٤

تیم فوتبال نوجوانان زیر 17 سال ایران با برتری مقابل اتریش به مرحله حذفی جام جهانی 2013 امارات راه یافت.


 

به گزارش خبرنگاز اعزامی ایرنا، شاگردان «علی دوستی مهر» که دو دیدار نخست خود در جام جهانی امارات را با تساوی برابر آرژانتین و کانادا به پایان رسانده بودند، امشب (جمعه) در شهر العین به مصاف اتریش رفته و به پیروزی یک بر صفر رسیدند.

«یوسف صیدی» در دقیقه 36 تک گل 3 امتیازی و ارزشمند تیم ایران را درون دروازه اتریش قرار دارد و سند صعود تیم نوجوانان ایران را امضاء کرد.

تیم ایران در این دیدار نمایش روان و هوشمندانه داشت و بارها در ضدحملات دروازه اتریش را تهدید کرد، اما درخشش دروازه بان حریف اجازه نداد تا نوجوانان کشورمان به بیش از یک گل دست یابند.

تیم کشورمان با این پیروزی 5 امتیازی شد و پس از آرژانتین به عنوان تیم دوم از گروه پنجم راهی مرحله بعدی شد. در دیدار همزمان این گروه، آرژانتین با 3 گل کانادا را شکست داد و با هفت امتیاز به عنوان تیم صدرنشین صعود کرد و کانادا و اتریش هم با 2 و یک امتیاز حذف شدند.

نوجوانان زیر 17 سال ایران در مرحله بعدی ساعت 19:30 سه شنبه هفته آینده در شهر العین به مصاف نیجریه می روند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :