فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩٢/۸/٦
 
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان زاهدان گفت: پیکر شهدای حادثه تروریستی شهرستان سراوان به زادگاهشان منتقل می‎شوند.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران زاهدان، غلامعلی ثموری اظهار کرد: پیکر شهدای حادثه سراوان صبح امروز با نخستین پرواز به زادگاهشان منتقل می‎شوند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان زاهدان خاطرنشان کرد: از تعداد 14 تن شهید حادثه شهرستان سراوان، پیکر 11 شهید به استان خراسان رضوی، پیکر یکی از شهدا به خراسان شمالی، پیکر یک شهید در خراسان جنوبی و پیکر یکی دیگر از شهدا به خوزستان منتقل می‌شود.

مراسم تشییع و خاکسپاری این شهدا در مرکز استان محل ولادتشان با حضور مردم همان منطقه برگزار خواهد شد.

این حادثه در درگیری مرزبانان هنگ مرزی محدوده پاسگاه 167 گزبستان سراوان با اشرار مسلح، 14 نفر از مرزبانان به شهادت رسیده و شش تن مجروح شدند

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :