فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩٢/۸/۱۳

مدیرکل ثبت احوال لرستان گفت: در شش ماهه نخست سال ۹۲ تعداد شش هزار و ۷۹۵ نوزاد در روستاهای لرستان به دنیا آمده است که این تعداد در مدت مشابه سال گذشته حدود شش هزار و ۹۵۳ تولد بود.


نوزاد مدیرکل ثبت احوال لرستان خبر داد

تولد ۶۷۹۵ نوزاد در روستاهای استان لرستان

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل ثبت احوال لرستان گفت: در شش ماهه نخست سال ۹۲ تعداد شش هزار و ۷۹۵ نوزاد در روستاهای لرستان به دنیا آمده است که این تعداد در مدت مشابه سال گذشته حدود شش هزار و ۹۵۳ تولد بود.
حسین میردریکوندی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در خرم آباد از کاهش ثبت وقایع ولادت و ازدواج  در کنار افزایش میزان ثبت وقایع فوتی در جمعیت روستایی استان خبرداد و اظهار کرد: در شش ماهه نخست سال 92 تعداد شش هزار و 795  نوزاد در روستاهای لرستان به دنیا آمده است که  این تعداد در مدت مشابه سال گذشته حدود شش هزار و 953 تولد بوده که شاهد کاهش یک و یک دهم درصد آمار ولادت در جمعیت روستایی استان بوده ایم.

میردریکوندی، میزان وقایع فوتی در جمعیت روستایی استان در این مدت را نیز 415 واقعه ذکر کرد و افزود:تعداد وقایع ثبت شده فوتی در جمعیت روستایی استان در شش ماهه نخست سال گذشته حدود377 واقعه ثبت شده  که این آمار  افزایش حدود ده درصدی میزان مرگ و میر در این جمعیت را نشان می دهد.

مدیرکل ثبت احوال لرستان همچنین از کاهش بیش از 22 درصدی ثبت ازدواج در روستاهای لرستان خبر داد و گفت: تعداد ازدواج های ثبت شده در جمعیت روستایی استان در شش ماهه نخست امسال حدود سه هزار و 826 واقعه  است که این آمار در مدت مشابه سال گذشته حدود چهار هزار و 924واقعه ثبت شده بوده است.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :