فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩٢/۸/۱٤

حبیب‌الله عسگر‌اولادی از مبارزان اول نهضت اسلامی صبح امروز و همزمان با اولین روز ماه محرم‌الحرام در سن ۸۲ سالگی به علت عارضه قلبی درگذشت.

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، حبیب‌الله عسگراولادی دبیرکل سابق حزب مؤتلفه اسلامی و از مبارزان اول نهضت اسلامی صبح امروز در سن 82 سالگی به علت عارضه قلبی درگذشت.

 


محسن رفیق دوست در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، با اعلام این خبر گفت: بیش از 60 روز از عمل جراحی عمل قلب باز حبیب الله عسگراولادی می‌گذشت که دچار ناراحتی در قسمت ریه‌ها شد و علی‌رغم اظهار رضایت از عمل باز وی، اما به دلیل مشکلات ریوی حبیب الله عسگراولادی امروز در بیمارستان درگذشت.

رفیق‌دوست تصریح کرد: هم‌اکنون در حال عزیمت به بیمارستان هستم و یکی از بستگان عسگراولادی با من تماس گرفت و خبر فوت حبیب‌الله عسگراولادی را به من داد.

به گزارش تسنیم، عسگراولادی از شهریور امسال در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری بود.

حبیب‌الله عسگراولادی از یاران نزدیک حضرت امام روح‌الله و از مبارزان اول نهضت اسلامی بود. وی سابقه نمایندگی مردم تهران در دوره اول مجلس شورای اسلامی، وزیر بازرگانی دولت رجایی و نماینده حضرت امام و رهبر انقلاب در کمیته امداد را در کارنامه دارد.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :