فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٩/٢٦

به گزارش ایرنا:شمارش آراي انتخابات چهارمين دوره مجلس خبرگان در استان لرستان شنبه شب پايان يافت و آيت‌الله سيد"حسن طاهري خرم‌آبادي" و آيت‌الله سيد"محمدنقي شاهرخي" به عنوان نمايندگان مردم اين استان به مجلس خبرگان رهبري راه يافتند.

 آيت‌الله سيد"حسن طاهري خرم‌آبادي" با ‪ ۵۱۱‬هزار و ‪ ۱۶۶‬راي و آيت‌الله سيد"محمدنقي شاهرخي" با ‪ ۳۵۹‬هزار و ‪ ۷۲۵‬راي انتخاب شدند.

همچنين آيت‌الله "عليرضا تقوايي" يكصد هزار و ‪ ۵۶۹‬راي و آيت‌الله "مجيد حاجاتي" نيز ‪ ۵۸‬هزار و ‪ ۷۶۲‬راي در اين انتخابات كسب كردند.

وي ميزان مشاركت مردم اين استان در انتخابات چهارمين دوره مجلس خبرگان رهبري را ‪ ۵۸/۹‬درصد اعلام كرد.

 اين آرا از يك هزار و ‪ ۹۲۸‬شعبه اخذ راي و از ميان ‪ ۷۰۷‬هزار و ‪ ۵۱۸‬راي ماخوذه به دست آمده است.

لازم به ذكر است نمايندگان مردم لرستان در چهارمين دوره مجلس خبرگان رهبري همان نمايندگان دوره قبل هستند.

يك ميليون و ‪ ۲۰۰‬هزار نفر در استان لرستان واجد شرايط راي دادن بودند

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :