فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩٢/٩/٢
 

مدیرکل ستاد حوادث غیرمترقبه استان لرستان گفت: زمین‌ لرزه‌ای به بزرگی 2,4 و 2,5 ریشتر بامداد امروز چالانچولان و معمولان در استان لرستان را لرزاند.

خبرگزاری فارس: 2 زلزله چالانچولان و معمولان لرستان را لرزاند

رضا آریایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد اظهار داشت: زمین لرزه چالانچولان ساعت هشت و 53 دقیقه و 9 ثانیه و زمین لرزه معمولان لرستان ساعت شش و 30 دقیقه و سه ثانیه بامداد امروز در لرستان روی داده است.

مدیرکل ستاد حوادث غیرمترقبه استان لرستان گفت: بر اساس گزارش موسسه ژئو فیزیک دانشگاه تهران مرکز زمین‌لرزه چالانچولان در مختصات جغرافیایی 48,95 و عرض 33,60 و مختصات جغرافیایی زمین‌لرزه معمولان 48,19 و  عرض 33,15 و ثبت شده است.

مدیرکل ستاد حوادث غیرمترقبه استان لرستان گفت: طی شش ماهه امسال 188 مورد زلزله در لرستان ثبت شده است.

آریایی اظهار کرد: از 188 مورد زلزله ثبت شده در لرستان 14 زلزله بالای سه ریشتر بوده است.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :