فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٩/٢٦

 با تلاش ماموران اين اداره، راه ارتباطي دورود - ازنا كه از شب گذشته به دليل بارش برف و كولاك بسته شده بود ساعت ‪ ۱۲‬و ‪ ۳۰‬دقيقه امروز يك شنبه بازگشايي شد و رفت و آمد خودروها در آن جريان يافت.

به گزارش ایرنا:حبيب جمشيدي رييس اداره راه و ترابري گفت: كار بازگشايي محور دورود ازنا در گردنه محمودآباد و پازردآلو با همكاري سه اكيب برف روب از ادارات و نهادهاي جهاد سازندگي ، سپاه‌پاسداران و جمعيت هلال احمر انجام گرفت.

وي از كليه رانندگاني كه قصد مسافرت به شهرهاي شرقي لرستان را دارند خواست وسايل نقليه خود را به زنجير چرخ و وسايل ايمني و گرمازا مجهز كنند.

مسوول اداره راه ازنا اظهار داشت: راه ارتباطي ازنا شازند همچنان مسدود است و تلاش ماموران براي بازگشايي اين جاده نيز با شدت ادامه دارد

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :