فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٩/٢٧

به گزارش ایرنا:معاون فني راه‌آهن لرستان مستقر در دورود گفت: بيش از يك هزار و ‪ ۳۰۰‬نفر از مسافران گرفتار شده دربرف، امروز به وسيله قطار به مقاصد خود اهواز و ديگر شهرهاي جنوبي انتقال داده شدند.

"محمد اردشيري" به ايرنا توضيح داد: به منظور انتقال اين مسافران با هماهنگي شركت رجا تعدادي از سالنهاي قطار محلي مسافربري اراك دورود منفصل و به قطار محلي دورود انديمشك اضافه شد.

وي اظهار داشت: اين مسافران كه از شنبه شب در سمت شمالي گردنه رازان در ميان برف و كولاك گرفتار بودند به وسيله چند دستگاه اتوبوس به شهر دورود منتقل شده بودند.

اردشيري گفت: مسافرين بيشتر با اتوبوس و يا وسيله نقليه شخصي عازم جنوب كشور بودند كه دچار حادثه شدند و شب گذشته در حسينه و مسجد راه‌آهن دورود اسكان و مورد پذيرايي قرار گرفتند.

در پي بارندگي و كولاك شديد كه از شنبه شب در لرستان آغاز شد كليه جاده هاي ارتباطي استان بسته و مسافران وسائط نقليه درميان برف و سرما گرفتار شدند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :