فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩٢/۱۱/۱٦

رئیس اداره ‌آموزش و پرورش شهرستان دورود گفت: بیش از 10 سانتی‌متر برف در دورود آمده و به علت مساعد بودن هوا کلاس‌های درس در مقطع عصر برگزار شدند.

خبرگزاری فارس: بارش 10سانتی‌متری برف در دورود / مدرسه‌ها در مقطع عصر تعطیل نیست

اصغر فلاحی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شهرستان دورود درخصوص بارش برف در شهرستان دورود که از شب گذشته آغاز شده و همچنان ادامه دارد، اظهار داشت: به دلیل این بارش‌ها در شهرستان دورود مدارس مقطع ابتدایی در نوبت صبح امروز تعطیل بوده و مقاطع متوسطه اول و دوم در نوبت صبح با یک ساعت تأخیر آغاز شدند.

رئیس اداره ‌آموزش و پرورش شهرستان دورود متذکر شد: مدارس در شهرستان دورود در نوبت عصر در تمام مقاطع کاملا باز و برگزاری کلاس‌ها به قوت خود باقی است.

بر پایه این گزارش رئیس اداره هواشناسی شهرستان دورود در گفتگو با خبرنگار فارس در شهرستان دورود، گفت: بارش برف در سطح شهرستان از عصر روز گذشته آغاز شده و همچنان ادامه دارد و پیش‌بینی می‌شود، امروز و فردا نیز به تناوب بارش‌ها در سطح شهرستان ادامه داشته باشد.

ناصر گیلاوند اظهار داشت: طبق آخرین گزارش ایستگاه‌های هواشناسی تا ظهر امروز بیش از 10 سانتی‌متر بارش برف گزارش شده است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: پس از پایان بارش برف کاهش دما را خواهیم داشت، به نحوی که این کاهش دما از روز چهارشنبه آغاز شده و در روز پنجشنبه بین 3 تا 5 درجه دیگر دما کاهش می‌یابد.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :