فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/۱٠/۳
چهارمین مرحله آزمايش ميز لرزان روزشنبه درشهر چالانچولان مركز بخش زلزله زده سيلاخور دورود اجرا شد.

مديراجرايي اين پروژه گفت: هدف از برگزاري اين آزمايش ارتقا سطح آگاهي عمومي مردم براي مقابله با مشكلات و خطرات ناشي از وقوع زلزله است.

 به گزارش ایرنا:"عليرضا ميركاظمي" هنگام انجام آزمايش افزود: مردم بايد اين مساله را كه بين ساختماهاي مقاوم و غير مقاوم در برابر زلزله تفاوتهاي زيادي وجود دارد به خوبي لمس كنند.

وي اضافه كرد: بهترين شيوه براي بالابردن سطح آگاهي دراين زمينه برگزاري اينگونه آزمايش هااست.

سه مرحله قبلي اين آزمايش با موفقيت و نتيجه بخشي مثبت در شهر بم، روستاهاي ريحان و پشت رود از توابع زرند و بم اجرا شد.

مديراجرايي اين پروژه افزود: اين آزمايشهااز طرف پژوهشكده سوانح طبيعي ، با همكاري بنياد مسكن انقلاب اسلامي و برنامه عمران سازمان ملل ‪U.N.D.P‬ اجرا شده و قرار است در ساير نقاط كشور نيز اجرا گردد.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :