فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/۱٠/٤

براثر ريزش سنگين برف و بارش در هفته گذشته، سقف يك مدرسه ابتدايي در بخش كاكاوند دلفان لرستان فرو ريخت.

 به گزارش ایرنا:رييس آموزش و پرورش بخش كاكاوند از توابع دلفان گفت: دراين مدرسه ‪ ۱۵‬دانش آموز مشغول به تحصيل هستند كه به علت بروز اين حادثه به برخي از آنان جراحات سطحي وارد شد.

"محمد خزايي" افزود: هم اكنون در اين بخش ‪ ۴۶‬مدرسه كپري وجود دارد كه ‪ ۹۰۰‬دانش آموز در شرايط بسيار نامطلوب مشغول تحصيل هستند.

وي يادآور شد: در بخش كاكاوند دلفان در مجموع ‪ ۱۲۸‬آموزشگاه وجود دارد كه بيش از پنج هزار نفر دانش آموز در مقاطع مختلف تحصيلي مشغول به تحصيل هستند.

بخش كاكاوند دلفان با جمعيت ‪ ۳۲‬هزار نفر در ‪ ۳۰‬كيلومتري دلفان و در منطقه كوهستاني واقع شده كه به دليل شرايط اقليمي آموزش و پرورش مستقل دارد.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :