فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩٢/۱٢/٥

 

 استاندار لرستان گفت: به منظور ایجاد فرصت جدید برای راه اندازی مجدد کارخانه فارسیت دورود، بدهی های معوق این کارخانه به بانک های عامل تا شش ماه استمهال می شود.

 

به گزارش خبرنگار ایرنا، هوشنگ بازوند روز دوشنبه در نشست با مدیران بانک ها و دستگاه های خدمات رسان و در راستای بررسی مسایل و مشکلات کارخانه فارسیت دورود افزود: کارخانه فارسیت دورود هم اکنون هفت میلیارد ریال اقساط معوقه دارد.

وی اظهار داشت: همچنین تمامی دستگاه های متولی و مرتبط باید با یکدیگر همکاری کرده و به دور ازهر گونه سختگیری های بانکی و اداری معضل این کارخانه را برطرف نمایند.

وی تصریح کرد: با توجه به رایزنی های انجام شده با بانکها و دستگاه های خدمات رسان نیز مقرر شد آبفا و شرکتهای برق و گاز نیز مطالبات خود از این کارخانه را تا 9 ماه استمهال نمایند.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به طرح شکایاتی مبنی بر متاثر شدن کارگران این کارخانه از زیان آزبست، باید یک واحد حقوقی توانمند و برجسته برای دفاع از حقوق این کارخانه ایجاد و راه اندازی شود.

وی تصریح کرد: همچنین با تعامل های صورت گرفته بحث بیمه بیکاری کارگران این کارخانه حل شده و مقرری بیمه این افراد از یکم آذرماه تا 31 خرداد ماه سال آینده واریز خواهد شد.

کارخانه فارسیت دورود در سال 90 به دلیل قانون ممنوعیت آزبست در کشور دچار مشکل شده و هم اکنون با بیش از 400 نفر کارگر تعطیل است.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :