فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/۱٠/٩
 
منابع خبری از اعدام صدام در بامداد امروز " شنبه " خبر دادند .

به گزارش واحد مرکزی خبر ،شبکه های خبری اعلا‌م کردند : صدام در زندانی درخارج از منطقه الخضرای بغداد اعدام شد.

شبکه تلویزیونی العربیه نیز اعلام کرد: عوادالبندر و برزان تکریتی دو مقام سابق عراق پس از صدام اعدام شدند .درحالی که شبکه های مختلف خبری از جمعه شب خبر صدام را در بامداد امروز اعلا‌م می کردند , وزرات دفاع امریکا " پنتاگون " اعدام صدام رئیس جمهور مخلوع عراق را ساعات آینده بعید دانسته بود.

یک مقام امریکایی پیش از این اعلا‌م کرده بود, این حکم ممکن است تا چند روز آینده اجرا شود.

پیش از این شبکه تلویزیونی اسکای نیوز از حضور وکلای مدافع صدام رئیس‌جمهور مخلوع عراق در دادگاه امریکایی واعتراض به تحویل صدام به مقامات عراقی خبر داده بودند.

قاضی فدرال امریکا نیز درخواست هیات دفاع از صدام را درباره تحویل ندادن وی به دولت عراق برای اجرای حکم اعدام , رد کرده بود .همچنین نظامیان امریکایی مستقر در عراق برای برخورد با هرگونه خشونت های احتمالی ناشی از اعدام صدام دیکتاتور سابق عراق آماده اند.

برایان ویتمن سخنگوی وزارت دفاع امریکا اعلا‌م کرده است که نظامیان امریکایی مستقر در عراق در حالت آماده باش هستند .
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :