فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/۱/٥

بازند استاندار: کمربندی دورود سال 93 با اعتباری معادل 60 میلیارد تومان توسط قرارگاه خاتم اجرایی خواهدشد.

استاندار لرستان گفت: عملیات اجرایی سد مروک دورود براساس برنامه‎ریزی انجام شده در سال آینده تکمیل و به بهره‎برداری می‎رسد.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه لرستان، هوشنگ بازوند در جلسه شورای توسعه و برنامه‎ریزی شهرستان دورود، بیان کرد: همچنین بهره‎برداری از پروژه‎های عمرانی احداث سه زیرگذر روستایی، پارک بانوان، عملیات روشنایی 18 کیلومتر محور ارتباطی دورود – خرم‎آباد (تا پلیس راه) برای سال آینده اجرا و به بهره‎برداری خواهد رسید.

وی اظهار کرد: همچنین عملیات احداث سکوی تماشاگران ورزشگاه تختی شهر دورود نیز تا اردیبهشت ماه سال آینده تکمیل و به بهره‎برداری می‎رسد. 

به گفته مهندس بازوند، در همین راستا طرح کمربندی شهر دورود نیز سال آینده با اعتباری معادل 60 میلیارد تومان توسط قرارگاه خاتم اجرایی خواهد شد. 

استاندار لرستان گفت: احداث مجتمع هلال احمر و طرح فاضلاب شهر نیز از دیگر طرح‎های اجرایی شهرستان دورود برای سال آینده است.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :