فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/۱/۱٧

 

علی محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دورود در خصوص میزان حجم انتقال مسافران نوروزی از طریق ناوگان ریلی در استان لرستان، گفت: در 15 روز نخست سال 93 نزدیک به 205 هزار نفر از مسافران نوروزی از طریق راه­آهن استان لرستان جا­به­جا شده­اند.

وی ادامه داد: این میزان مسافر نسبت به سال گذشته شش درصد افزایش داشته است.

مدیرکل راه‌آهن استان لرستان با اعلام فعالیت 317 رام قطار در مدت 15 روزه نخست سال در استان لرستان اظهار داشت: با توجه به پیش بینی افزایش حجم مسافر در این ایام دو قطار در مسیر رفت و برگشت به ناوگان ریلی استان افزوده شد.

محمدی با اشاره به موقعیت استراتژیک راه‌آهن استان لرستان و قرار گرفتن در مسیر ریلی تهران به جنوب کشور اذعان داشت: عمده مسافران جابجا شده به مقصدهای تهران و خوزستان و بلعکس بوده‌اند.

وی ابراز داشت: درصد قابل توجی از حجم مسافران نوروزی را قطار­های محلی تشکیل داده­اند که مسافران بسیاری را به مقصدهای بیشه، سپیدشت و اندیمشک و بلعکس انتقال داده است.

مدیرکل راه­آهن استان لرستان در پایان اذعان داشت: به منظور افزایش رفاه مسافران نوروزی اقداماتی همچون بازسازی و تجهیز مساجد، سرویس­های بهداشتی و امکانات خدماتی در ایستگاه­های طول مسیر اجرا و عملیاتی شده است. 

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :