فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/٢/۱۳

حادثه رانش زمین در ولایت «بدخشان» که روز گذشته رخ ‎داد و تعداد کشته‌شدگان آن به بیش از ۲۱۰۰ نفر رسیده است یکی از غم‌انگیزترین حوادث طبیعی در دهه‌های اخیر در افغانستان به شمار می‌رود.


 
 
 
خبرگزاری فارس: رانش زمین در «بدخشان» افغانستان به روایت تصویر

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در کابل، رانش زمین و یا قهر طبیعت در شمال افغانستان که روزگذشته رخ ‎داد یکی از غم‌انگیزترین حوادث طبیعی در افغانستان به شمار می‌رود و تصاویر زیر نشان دهنده عمق فاجعه در این منطقه است.

در این حادثه بیش از 2 هزار و 100 نفر جان خود را از دست داده و صدها منازل مسکونی در زیر زمین دفن شد.

 

ولایت بدخشان که در شمال افغانستان واقع است، یکی از حادثه‌خیزترین مناطق در این کشور به شمار می‎رود که حوادث طبیعی مانند سیل، زلزله، بهمن و رانش زمین همواره باعث تلفات جانی و خسارات مالی فراوانی برای ساکنان آن می‌شود

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :