فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/٢/۱٦

ارگوی بدخشان که در یک لحظه در رانش زمین به زیر گل و لای فرو می رود، بدون هرگونه اغماض در دامان افسانه مرگبار هائیتی امریکا است که تاوان مزدوری حکومت را با جان و مال و خانه و کاشانه هزاران هزار مظلوم بی دفاع پس می دهد 

همه چیز از 1993 میلادی شروع شد، مقارن با همان سال 1372 که مجاهدین به قدرت رسیدند و جنگ داخلی اغاز شد، که ربانی دولت تاسیس کرد، که نهضت اسلامی زنان در کابل بنیانگذاری شد، که نخستین بانک اسلامی در تاریخ بانکداری افغانستان احداث شد، که اردوگاه های "عسکر اباد"، "تل سیاه" و "سفید سنگ" ایران تنها پناهگاه های اوارگان افغانستانی شدند، که رمضان بشر مشغول نوشتن تز دکترای خود در باره جنگ و دیپلوماسی در افغانستان گشت، که تشکیل «شورای هماهنگی انقلاب اسلامی افغانستان» علیه نیروهای دولتی در کابل زمینه ساز ورود طالبان به خاک کشورما شد...
در همان بحبوحه سال های سیاه جنگ و درگیری و اوارگی در افغانستان، برنامه پژوهشی هارپ (HARRP) درباره لایه یونوسفر با استفاده از امواج رادیویی فوق کوتاه با 180 برج انتن الومینیومی به ارتفاع 5/23 متر مشترکا توسط نیروی هوایی و دریایی و 15 دانشگاه امریکا و دانشگاه الاسکا در فیربنکس تاسیساتی شد و ناگفته نماند که تکمیل ان دو دهه به طول انجامید و 250 میلیون دالر هزینه برد.
تاسیسات هارپ که به پروژه جنگ ستارگان شهرت دارد، عوارض و پیامدهای شوم متعددی از ایجاد وقوع زمین لرزه‌های متعدد در مناطق مختلف جهان، تا کنترل آب و هوا، انتشار امواج مرگ و کنترل ذهن، خشکسالی در سرزمین های حاصلخیز، بارندگی سیل آسا در مناطق خشک، آتش فشان، اختلال و کنترل فرکانس های نوری مغز، انتقال برق از زمین به ماهواره ها، اختلال در کامپیوتر هواپیماهای مسافربری، جت های جنگنده، کشتی ها و زیر دریایی ها، انفجارهای عظیم زیر زمینی با قدرت بمب های اتمی، ایجاد دیوارهای رادیویی ضد هواپیما و ضد موشک و اختلال در چرخش زمین دارد که در مقالات متعدد از سراسر جهان بدان اشاره شده است.

همچنین زلزله هائیتی، زلزله سیچوان چین، زلزله کالیفرنیا، طوفان سونامی، طوفان نیواورلئان، طوفان گانو در عمان،


 

 

4 برابر شدن زلزله های ایالت الاسکا پس از استقرار تاسیسات مرگبار هارپ، ناپدید شدن و سقوط هواپیمای مالزی، مرگ عجیب هزاران ماهی ساردین در سواحل شیلی، سقوط جنازه‌های سوخته کلاغ‌ها از اسمان سوئد، مرگ صدها هزار ماهی در ارکانزاس، بارش جسد هزاران پرنده سیاه بال قرمز مرده در لوئیزانا و کنتاکی، مرگ دسته جمعی میلیون‌ها ماهی در خلیج «چزاپیک» امریکا، مرگ صدها تن ماهی در سواحل برزیل و ده‌ها هزار خرچنگ در انگلیس، مرگ ماهی‌ها و دلفین‌های سوخته خلیج فارس، مرگ دسته جمعی نهنگ‌ها در استرالیا به هارپ نسبت داده می شود که چندان بی ربط بنظر نمی رسد.
در همین راستا می توان اشاره ای به افزایش غیرطبیعی زلزله های چندین ریشتری در نقاط مختلف جهان و بویژه اقیانوس آرام داشت که از ماهی یکی دو زلزله بطور میانگین و معمول به 13 زلزله شدید تبدیل شده است. نیجریه، مکزیک، کانادا و اقیانوس اطلس جنوبی زمین‌لرزه 8.2 ریشتری در شمال شیلی و زلزله شدید در جزایر سلیمان در جنوب اقیانوس ارام از این جمله است.
و اما گذشته از تمامی شواهد و مدارک و دلایل مذکور باید ارتباط وضعیت کنونی افغانستان با تاسیسات هارپ را به تامل نشست چرا که ماه ها قبل رسانه ها و مطبوعات خبر از کشف معادن طلا و اورانیوم در افغانستان توسط ناتو دادند ولی هیچکس نفهمید چگونه چنین چیزی به وقوع پیوست و چرا انتشار یافت.
ارگوی بدخشان که در یک لحظه در رانش زمین به زیر گل و لای فرو می رود، بدون هرگونه اغماض در دامان افسانه مرگبار هائیتی امریکا است که تاوان مزدوری حکومت را با جان و مال و خانه و کاشانه هزاران هزار مظلوم بی دفاع پس می دهد و در این میان نه دولت توانایی اتهام بستن به ابر قدرت دنیا را دارد و نه ملت که برای شان تلقین شده است تا سربازان ناتو را فرشتگان الهی برای گذر از برزخ طالبان بدانند اعتراضی می کنند

منبع شبکه اطلاع رسانی افغانستان

 

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :