فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/٢/۱۸
  

به گزارش خبرگزاری فارس از دورود، ماشالله نعمتی ظهر امروز در جلسه کمیسیون کارگری شهرستان دورود با بیان اهمیت جایگاه صنایع در استان و شهرستان، گفت: با توجه به آن که وجود صنایع در منطقه باعث بهبود وضعیت اقتصاد و معیشت مردم می‌شود، لذا باید تا حد امکان مشکلات آنها را بررسی و به دنبال رفع آنها باشیم.

سرپرست فرمانداری دورود با اشاره به مشکلات کارخانه فارسیت دورود که طی سالیان گذشته تا مرز ورشکستگی نیز پیش رفته است، اظهار داشت: به دنبال راه‌اندازی مجدد این کارخانه هستیم و به این منظور تغییر نگرشی نیز در خط تولید این کارخانه به وجود آمده است.

وی افزود: همچنین باید مشکلات شرکت فارس و خوزستان را برای کمک در زمینه راه‌اندازی شرکت فارسیت در نظر بگیریم.

نعمتی در خصوص مشکلات کارگران شرکت تراورس که به عنوان بخش خصوصی در زیر مجموعه‌های راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند، گفت: هر کارفرمایی که در مقابل کارگر متعهد می‌شود، باید برابر با تعهدات خود به کارگر اقدام کند.

وی افزود: مشکلاتی مثل معوقه چند ماه حقوق که برای کارگران شرکت تراورس ایجاد شده، برخی ناشی از عدم پیگیری‌های مسئولان راه‌آهن است.

این مقام مسئول در ادامه خواستار رفع هرچه سریع‌تر مشکلات کارگران شرکت تراورس و کارخانه فارسیت و همچنین کارگران سد مروک شد.

سرپرست فرمانداری دورود در ادامه با انتقاد از بی‌توجهی برخی مدیران عضو کمیسیون کارگری شهرستان که در این جلسه حضور نیافته بودند،گفت: مدیران دستگاه‌ها باید خود حضور داشته باشند، چرا که نماینده فرستاده شده از سوی آنها قدرت تصمیم‌گیری برای مجموعه را ندارد

 
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :