فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/۳/۳


 

بروجرد- ایرنا - هشتمین گردهمایی رزمندگان و پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس شهرستان بروجرد جمعه شب در سالن فجر این شهر برگزار شد.

 

به گزارش ایرنا فرمانده گروه 24 بعثت نیروی زمینی سپاه در این گردهمایی گفت: فتح خرمشهر یادآور رشادتها و از جان گذشتگی فرزندان این مرز و بوم است.

سرهنگ ˈسیف الله ایمانیˈ افزود: خرمشهر را خدا آزاد و این جمله زیبا فرموده رهبر کبیر انقلاب امام خمینی(ره) است که نصرت و یاری خداوند را در آزاد سازی خرمشهر احساس کرده بود.

به گفته وی ملت ایران با توکل بر خدا و با یاری خداوند بدون داشتن تجهیزات نظامی مدرن در برابر ارتش کاملا مسلح دشمن ایستادگی کردند و به پیروزی رسیدند.

به گزارش خبرنگار ایرنا در این گردهمایی که جمع زیادی از رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس حضور داشتند برنامه های فرهنگی اجرا شد.

بنابراین گزارش در این گردهمایی سردار ˈ روح الله نوریˈ فرمانده قرارگاه مدینه از استان کرمان و حجت الاسلام والمسلمین ˈ غلامرضا گودرزیˈ نماینده ولی فقیه در قرارگاه نجف اشرف به همراه امام جمعه بروجرد و جمعی از مسوولان و فرماندهان سپاه و ارتش حضور داشتند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :