فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/۳/۸

   پایان آسفالت 27 کیلومتر از راه روستایی شهرستان دورود به روستاهای لنج‌آباد، چم چیت، عمارت و تی، گفت: کار اجرایی بهسازی و روکش آسفالت این پروژه از سال‌های گذشته شروع شده بود و تا سال 92 طی دو قطعه اول و سوم به طول 13 کیلومتر آسفالت شده بود

.خبرگزاری فارس: پایان آسفالت یکی از صعب‌العبورترین جاده‌های روستایی لرستان


یس اداره راه و شهرسازی شهرستان دورود از پایان آسفالت یکی از صعب‌العبورترین جاده‌های روستایی استان در شهرستان دورود خبر داد.

خبرگزاری فارس: پایان آسفالت یکی از صعب‌العبورترین جاده‌های روستایی لرستان

حبیب جمشیدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دورود، با اعلام خبر پایان آسفالت 27 کیلومتر از راه روستایی شهرستان دورود به روستاهای لنج‌آباد، چم چیت، عمارت و تی، گفت: کار اجرایی بهسازی و روکش آسفالت این پروژه از سال‌های گذشته شروع شده بود و تا سال 92 طی دو قطعه اول و سوم به طول 13 کیلومتر آسفالت شده بود.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دورود اضافه کرد: در سال 92 با پیگیری‌های مسئولان استانی و شهرستانی قطعه دوم آن به طول 9 کیلومتر که یکی از صعب‌العبورترین راه­های روستایی استان به واسطه کوهستانی بودن منطقه است انجام شد.

وی ادامه داد: وجود راه آهن در یک طرف جاده و همچنین قرار گرفتن رودخانه در پایین دست جاده امکان اجرای پروژه در سالیان گذشته با مشکل مواجه کرده بود.

جمشیدی اضافه کرد: با همت پرسنل راه و شهرسازی شهرستان دورود انجام زیرسازی با ماشین آلات راه‌سازی اداره صورت گرفت که این اقدام صرف­جویی حدود 5 میلیارد ریال را به دنبال داشت.

این مسئول با بیان اجرای آسفالت این جاده توسط بخش خصوصی، گفت: آسفالت این پروژه با اعتباری بالغ بر 17 میلیارد ریال به عرض موجود از دورود تا روستای عمارت به 21 کیلومتر به بهره‌برداری رسید.

جمشیدی تصریح کرد: امیدواریم در طی سال­های آتی نیز آسفالت ادامه مسیر تا روستای تی به طول 6 کیلومتر بهره‌برداری شود.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :