فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/۱٠/٢٥

همگام با سقوط بورس عربستان، بورس‌های امارات نیز روز گذشته نزدیک به 1.9 میلیارد دلار ارزش جاری بازار خود را از دست دادند.

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از گلف‌نیوز، شاخص بورس دوبی دیروز 1.26 درصد کاهش یافت و به 4071 واحد رسید. ارزش جاری این بورس نیز با حدود یک میلیارد دلار کاهش مواجه شد. 

بسیاری از تحلیل‌گران معتقدند علت سقوط بورس‌های امارات، اثرپذیری آن از بورس عربستان است که طی روزهای گذشته با سقوط مجدد مواجه شده است. با افت بورس عربستان، سرمایه‌گذاران سعودی روی به بازارهای امارات برای نقد کردن سرمایه‌های خود آورده‌اند.

شاخص بورس عربستان روند نزولی خود را طی می‌کند و دیروز نیز ارزش جاری بازار این بورس 1.38 دیگر کاهش یافت و به پایین‌ترین سطح 26 ماه اخیر خود رسید. بورس عربستان در سال 2006 بالغ بر 52.5 درصد ارزش جاری بازار خود را از دست داده بود.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :