فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/۱٠/٢٥
 
برزان التکريتی و عواد حامد
از بغداد گزارش می رسد که دو تن ديگر از محکومان پرونده کشتار دجيل نيز اعدام شده اند.
تلويزيون عراق به نقل از منابع دولتی گزارش کرده است که بامداد روز دوشنبه، 15 ژانويه، برزان ابراهيم التکريتی، برادر ناتنی صدام حسين و رييس سازمان اطلاعات، و عواد حامد البندر، قاضی دادگاه انقلاب در رژيم سابق عراق که همراه با صدام حسين به اعدام محکوم شده بودند به دار آويخته شده اند

برزان ابراهيم تکريتی، 56 ساله، و عواد حامد البندر، 62 ساله، از جمله هشت متهم پرونده کشتار 143 تن از شيعيان شهرک دجيل هستند که پس از سوء قصد نافرجام به جان صدام حسين در اين شهرک در ژوئيه سال 1982 دستگير و کشته شدند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :