فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/۱٠/۳٠
100 ميليون تومان جهت تجهيز سيستم گرمايشي مدارس شهرستان نورآباد اختصاص يافت .
به گزارش خبرنگارايسنا مهندس حسين اسدي پور، مدير كل نوسازي مدارس لرستان عصر چهارشنبه به همراه حجت الاسلام والمسلمين حسيني ، امام جمعه شهرستان نورآباد و جمعي از مسئولين آموزش و پرورش اين شهرستان با مرتضي داوري، معلم فداكار نورآبادي كه در حادثه آتش سوزي بخاري مدرسه دو كلاسه روستاي المني اقدام به خارج كردن بخاري ازكلاس و نجات جان 23 دانش آموز كرده است ديدار و گفت و گو كردند .

در اين ديدار كه تعدادي از خبرنگاران رسانه هاي گروهي استان نيز حضور داشتند مدير كل نوسازي مدارس لرستان در سخناني با اشاره به مشكل كمبود تجهيزات آموزشي در مدارس استان گفت : در حال حاضر 90 درصد تجهيزات گرمايشي مدارس استان استاندارد نيستند و اعتبارات اين بخش نيز جوابگوي نياز استان نيست .

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :