فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/٤/٢۱

     جنگده ها و توپخانه اشغاگران صهیونیست از دیشب تا بامداد امروز ده ها  بار نوار غزه را  هدف قرار دادند. باریکه غزه  چندین بار هم هدف حملات توپخانه ای و قایق های توپ دار اشغالگران قدس قرار گرفته است.

    براساس آخرین خبرها آمار شهدای حملات هوایی صهیونیست‌ها به غزه به 120 تن رسیده است که در میان شهدا دست‌کم  23 کودک دیده می شوند. در این حملات  به بیش از 800  فلسطینی زخمی شده اند.

     براستی چرا گروه های تروریستی داعش که ادعای جهاد کذایی بر خود واجب کرده اند در دفاع از مردم مظلوم فلسطین درنوار غزه بر علیه رژیم اسراییل ادا نمی کنند تا  حکم جهاد بودنشان برای  مسلمان اثبات شود!

  گروههای تروریستی داعش ، القاعده و تکفیره که دست پرورده امریکا و رژیم صهیونیستی درمنطقه هستنند فقط و فقط در راستای سیاست های از پیش طراحی شده آنان کار می کنند ،کشورهای ترکیه ، عربستان و قطرهم بعنوان نوکران امریکا و اسراییل غاصب پشتیبانی تسلیحاتی نیز از گروه های تکفیری در منطقه رادنبال می کنند .

   گروههای تروریستی بنام دین و اسلام بر علیه دولت های قانونی سوریه و عراق می جنگنندمردم بی گناه را می کشند به ناموس مسلمین تجاوز می کنند وحشی ترین جنایتها رادرطول تاریخ بشریت بر مردم منطقه سوریه و عراق انجام میدهنداما مدافعین حقوق بشر در خواب بسر می برند؟.

     قراین وشواهدنشان میدهد که گروهای تروریستی داعش و تکفیری که درعراق و سوریه بامردم و دولت می جنگنندنه مدافغ مسلمانان بلکه دست پرورده خودرژیم صهونیستی وامریکا درمنطقه هستندآنها فقط براساس منافع این رژیم ها در منطقه کار می کنند و تمامی ادعا های آنان بر مسلمان بودن دروغی بیش نیست.

   ادعای مسلمان بودن داعشی ها و تکفیری ها دروغی بیش نیست چراکه حنایشان در بین مسلمین جهان دیگر رنگی ندارد و...

 در تصویر زیر دوبرادر مسلمان فلسطینی قبل و بعد از شهادت در نوار غزه  می بینید که از سوی رژیم صیونیستی مورد حمله قرار گرفته و به شهادت رسیده اند

 

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :