فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/۱۱/٧

سرما و يخبندان شديد طي سه روز گذشته همچنان در شهرهاي دورود و ازنا تداوم يافته و مردم اين مناطق مشكلات ناشي از اين پديده را تحمل مي‌كنند.

به گزارش اداره هواشناسي حداقل دماي هوا ديشب و امروز جمعه در ازنا ‪۲۵‬ درجه و در دورود به ‪ ۲۱‬درجه سانتيگراد زير صفر رسيد.

 كاهش دماي هوا در حد ‪ ۲۱‬درجه زير صفر طي شش سال گذشته در اين منطقه بي‌سابقه بوده است.

هم‌اكنون سطح خيابانها و معابر در شهرهاي دورود و ازنا پوشيده از برف و لايه‌هاي بزرگ يخ است و تردد خوروها و عابرين پياده با اختلال مواجه است.

ارتفاع برف در سطح خيابانها خصوصا معابر فرعي اين شهرها به حدود ‪۴۰‬ سانتيمتر بالغ مي‌شود لذا به رغم تلاش ماموران شهرداري در برف روبي سطح اين شهرها همچنان پوشيده از برف است.

به دليل سرما و يخ‌زدگي طي ديشب و امروز آب لوله‌كشي تعدادي از خانوارهاي شهري و روستايي اين مناطق نيز قطع شده است.

 این جا ست که توانمندیهای کسانی که پست های کلیدی را دراستان و شهرستان اشغال نموده اند مشخص می شود!آقايان از کوچک ترين کاری که جمع آوری  برف در سطح شهر دورود  است ناتوانند  وای به حال کارهای بزرگتر ؟ !

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :