فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/٥/۱۳

 

   در میان گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی مهسا دولتشاهی و فاطمه فاضلی‌فرداز شهرستان خرم آباد توانستند رتبه چهارم و ششم  را کسب کنند. 

۱۰ نفر برتر رشته علوم تجربی نیز به شرح ذیل است:

نفر اول: سید شایان پورمیربابایی از آستانه اشرفیه

نفر دوم: آناهیتا نجفی از رشت

نفر سوم: سیدزهرا موسوی از شیراز

نفر چهارم: مهسا دولتشاهی از خرم‌آباد

نفر پنجم: مهسان صمدی از اصفهان

نفر ششم: فاطمه فاضلی‌فرد از خرم‌آباد

نفر هفتم: آرین آیتی از اصفهان

نفر هشتم: فراست رجبی نیاسانی از لنگرود

نفر نهم: علیرضا رضایی از میانه

نفر دهم: حسین خاکپور از کاشمر


در این میان در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی صدرا صفادوست از تبریز توانست رتبه سه را نصیب خود کند. همچنین در این گروه، مهدی بخشی از تبریز در رتبه ده قرار گرفت.

همچنین در گروه آزمایشی تجربی علیرضا رضایی از میانه در رتبه نهم قرار گرفت.

در بین رتبه های برتر آزمون سراسری، هشت برگزیده از اصفهان هستند.

۱۰ نفر اول کنکور سراسری علوم ریاضی و فنی به شرح ذیل است:

نفر اول: یاسمن سعیدی از تهران

نفر دوم: نگین یغمایی از تهران

نفر سوم: صدرا صفادوست از تبریز

نفر چهارم: شایان نیک‌کار از اصفهان

نفر پنجم: امید چهر‌ه‌گشا از اصفهان

نفر ششم: سپند فرقدانی چهاسوقی از اصفهان

نفر هفتم: مهسا خوش‌نما از اصفهان

نفر هشتم: میعاد لقایی از بابل

نفر نهم: امیر نوری‌پور از آمل

نفر دهم: مهدی بخشی از تبریز

۱۰ نفر برتر رشته علوم تجربی نیز به شرح ذیل است:

نفر اول: سید شایان پورمیربابایی از آستانه اشرفیه

نفر دوم: آناهیتا نجفی از رشت

نفر سوم: سیدزهرا موسوی از شیراز

نفر چهارم: مهسا دولتشاهی از خرم‌آباد

نفر پنجم: مهسان صمدی از اصفهان

نفر ششم: فاطمه فاضلی‌فرد از خرم‌آباد

نفر هفتم: آرین آیتی از اصفهان

نفر هشتم: فراست رجبی نیاسانی از لنگرود

نفر نهم: علیرضا رضایی از میانه

نفر دهم: حسین خاکپور از کاشمر

رتبه اول تا دهم رشته علوم انسانی نیز به شرح ذیل است:

نفر اول: علی ولایی از شمیرانات

نفر دوم: صدیقه ضبیحی از شمیرانات

نفر سوم: امید شمس‌اللهی از تهران

نفر چهارم: الهام حبیب‌زاده از تهران

نفر پنجم: فاطمه حسن‌زاده گرده

نفر ششم: پوریا خانی از خمینی‌شهر

نفر هفتم: فاطمه رحیمی قهرودی از تهران

نفر هشتم: صبا بادکوبه از تهران

نفر نهم: امیرحسین قدیانی منفرد از تهران

نفر دهم: صبا کوشا مقدم از تهران

۳ نفر برگزیده رشته هنر به ترتیب به شرح ذیل است:

نفر اول: طارا فرسادفر از شمیرانات

نفر دوم: مهتا منصوری تهرانی از تهران

نفر سوم: آوا تدین از شمیرانات

نفرات برگزیده زبان نیز به شرح ذیل است:

نفر اول: محمد مرادی شهمیری از تهران

نفر دوم: سروش ثابتی از مشهد

نفر سوم: ریحانه باقری از اصفهان

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :