فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/۱۱/٧

 پایگاه اینترنتی درعراق به نقل از خانواده " حسين كامل "كه صدام رييس جمهوري وقت عراق او را در سال 1996 به همراه برادرش در بغداد به قتل رساند ضمن اعلام این خبرآورده است : افراد مسلح هفته گذشته جسد صدام را از قبرش بيرون كشيده و جلو سگهاي گرسنه ولگرد انداختند

به گزارش هم اندیشی به نقل از پایگاه عربی نهرين، 15 فرد مسلح روزشنبه هفته گذشته به محل دفن صدام در روستاي" عوجه "حمله برده و با بيرون كشيدن جسد ديكتاتور پيشين عراق از قبر آن را مثله كرده و سپس روي آن ادرار كردند . بستگان حسين كامل كه نامشان فاش نشده اضافه كردند ، افراد مسلح سپس جسد متعفن صدام را جلو سگهاي گرسنه ولگرد كه به همين منظور در محل گرد آورده بودند، انداختند .
خانواده حسین کامل که فرزندخودرابدست این دیکتاتورازدست داده اندازوجودجسدصدام حسین درروستای عوجه بشدت انتقادکرده بودند.
 بستگان حسين كامل عموزادگان صدام ديكتاتور پيشين عراق،به خاطر قتل حسين كامل و بردارش( صدام كامل )درسال 1996 در بغداد از خانواده صدام كينه به دل داشته و تهديد به انتقام كرده بودند . حسين كامل رييس سابق سازمان صنايع نظامي عراق بود كه بعد از فرار به اردن اطلاعات محرمانه زيادي در خصوص تسليحات كشتار جمعي رژيم سابق بعث در اختيار رسانه هاي ارتباط جمعي جهاني گذاشت .
حسين و صدام كامل همسران دو دختر صدام( رغد و رنا )بودند كه بعد از مدتي با عفو صدام ديكتاتور سابق بعث ، به عراق بازگشتند اما سه روز پس از بازگشت آنها،"عدي "پسرصدام به دستور پدرش هر دو آنها را به قتل رساند .
 خانواده حسين كامل گفتند:هنگام ورود افراد مسلح به مسجد محل دفن صدام، تعدادي نيروي پليس به عنوان محافظ قبر در محل حضور داشتند . اين منبع خبري عراق تاكيد كرد كه افراد مسلح پنج تن از نيروهاي پليس را بازداشت كردند و به محافظان قبر اطلاع دادند كه مي خواهند نبش قبر كنند . اين منبع افزود كه خانواده حسين كامل بعد از شنيدن حادثه نبش قبر صدام و انداختن جسد وي جلو سگها، براي دومين بار به همديگر تبريك گفتند .
این گزارش می افزاید: اعضاي خانواده حسين كامل نخستين بار به مناسبت اعدام صدام به همديگر تبريك گفتند و از اعدام وي ابراز خرسندي كردند . منبع خبري ياد شده افزود ، بستگان حسين كامل اظهارات استاندار صلاحالدين را كه خبر نبش قبر را پيشتر تكذيب كرده بود ، رد كردند .
بستگان خانواده حسين كامل گفته اند، اگر مقامات محلي مدعي اند قبر صدام نبش نشده ، جسد صدام را براي خاكسپاري به محل ديگري انتقال دهند تا معلوم شود كه در داخل قبر هيچ گونه جسدي وجود ندارد . آنها گفتند كه نيروهاي پليس محافظ قبر و كساني كه بعد از نبش قبر به محل شتافته و برحادثه سرپوش گذاشتند شاهد خورده شدن جسد صدام توسط سگهاي ولگرد بوده اند .
 آنها افزودند: كه همه اين افراد به خوبي مي دانند كه جسد صدام هم اكنون در گور وجود ندارد زيرا صدام طعمه سگهاي ولگرد و گرسنه شده است

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :