فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/٦/۳

همزمان با آغاز هفته دولت بهره برداری از 110 طرح عمرانی، خدماتی و تولیدی در خرم آباد آغاز شد.

 

 

به گزارش ایرنا، فرماندار خرم آباد روز یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: برای اجرا، تکمیل و بهره برداری از این طرح ها یک هزار و 338 میلیارد ریال اعتبار تامین و هزینه شده است.

ˈحبیب الله خجسته پورˈ افزود: این میزان از محل اعتبارات ملی، استانی، بخش خصوصی و تسهیلات دولتی پرداخت شده است.

وی، بیشترین میزان طرح های هفته دولت در شهرستان خرم آباد را مربوط به جهاد کشاورزی عنوان کرد و ادامه داد: 28 طرح با اعتبار 72 میلیارد و 300 میلیون ریال در این بخش بهره برداری می شود.

خجسته پور، چهار طرح راه و شهرسازی از جمله دو سایت مسکن مهر با اعتبار 760 میلیارد ریال را از دیگر طرح های قابل بهره برداری در هفته دولت عنوان کرد.

فرماندار خرم آباد گفت: برای اجرا و تکمیل طرح های مسکن مهر یک هزار و 380 فرصت شغلی بخصوص برای کارگران فصلی ایجاد شده است.

به گفته خجسته پور با بهره برداری از طرح های عمرانی، خدماتی و تولیدی در خرم آباد زمینه اشتغال مستقیم 100 نفر فراهم می شود.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :