فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/٦/٢۳
طی مراسمی عصر امروز شهردار جدید شهر دورود معرفی شد
 

به گزارش خبرگزاری فارس از دورود، عصر امروز طی مراسمی با حضور ماشاءالله نعمتی، فرماندار شهرستان دورود، هرمز نصیری، مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری لرستان و جمعی از اعضای شورای تأمین و اداری شهرستان دورود و اعضای شورای اسلامی شهر دورود مراسم تودیع و معارفه شهردار شهر دورود برگزار و در پایان عزت‎الله چراغی به عنوان شهردار شهر دورود معرفی و از زحمات مهدی نیک‎آبادی سرپرست پیشین شهر دورود تجلیل به عمل آمد.

فرماندار شهرستان دورود در این مراسم با اشاره به اهمیت مدیریت شهری گفت: عز‎ت‎الله چراغی یکی از مدیران با سابقه و توانمند بدنه شهرداری است که سابقه معاون شهردار دورود، معاون شهردار ورامین و شهرداری شهر چالانچولان را در کارنامه خود دارد.

ماشاءالله نعمتی ضمن تشریح وظایف شورای اسلامی شهر و شهرداری‎ها، متذکر شد: همه ما باید حول محور ولایت در جهت پیشبرد امور شهری و روستایی تلاش کنیم.

فرماندار شهرستان دورود بیان کرد: شهرستان دورود با قرار گرفتن در شاه راه مواصلاتی شرق به غرب و شمال به جنوب از پتانسیل بالایی برخوردار است که می‎تواند، به توسعه هرچه بیشتر این شهرستان کمک شایانی کند.

وی با بیان اینکه شهرستان دورود دارای طبیعت بکر و زیبایی است، یادآور شد: طبیعت بکر شهرستان می‎تواند، فرصت خوبی برای جذب گردشگر و توسعه صنعت توریسم باشد، که شهرداری می‎تواند، نقش مهمی را در این زمینه ایفا کند.

نعمتی در پایان با اشاره به لزوم رعایت حقوق شهروندی، یادآور شد: امیدواریم با تلاش و کوشش در شهرداری دورود مشکلات شهری با ارائه خدمات درست و مورد نیاز حل شود

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :