فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/۱۱/٢۳
یک جوان در هنگام بالارفتن از برج آزادی در لحظات پایانی ، کنترل خود را از دست داد و به پایین پرت شد .

به گزارش پایگاه خبری " مبارزین " ، این جوان به ظاهر سنگ نورد که پیش از آغاز سخنرانی رییس جمهور در مراسم 22 بهمن در میدان آزادی از ضلع شمالی برج بدون هماهنگی با نیروهای انتظامی و امداد ، اقدام به بالارفتن از دیواره برج کرده بود ، پس از پایان مراسم در لحظاتی که تقریبا به بالای برج رسیده بود کنترل طناب را از دست داد و به پایین سقوط کرد .

وی بلافاصله پس از سقوط بر اثر ضربه مغزی در گذشت .

نيروي انتظامي تلاش كرد با عمليات راپل اين ماجراجو را نجات دهد اما وي حاضر به همكاري نشد !

این در حالی است که بیش از یک ساعت از بالارفتن این جوان می گذشت و به نظر می رسید که وی قادر به ادامه کار نیست ، نیروهای آتش نشانی برای نجات وی خود را به محل نرساندند .

گفتنی است پیش از این نیز جوان دیگری از ضلع دیگر برج آزادی بالا رفت اما لحظاتی بعد به پایین مراجعت کرد .


حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :