فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/۸/۳

فرمانده انتظامی شهرستان دورود از کسب عنوان نخست یکی از پرسنل نیروی انتظامی دورود در مسابقات کشتی پلیس‌های کشور خبر داد.

دورود، هدایت الله حسنوند صبح امروز در جمع خبرنگاران در دورود با اعلام کسب مقام نخست مسابقات کشتی پلیس‌های کشور توسط یکی از پرسنل نیروی انتظامی شهرستان دورود اظهار داشت: گروهبان یکم هادی نصرتی یکی از پرسنل نیروی انتظامی شهرستان دورود که در مسابقات کشتی پلیس‌های کشور شرکت کرده بود، توانست تنها مدال طلای تیم اعزامی استان لرستان را در این دوره از مسابقات کسب کند.

فرمانده انتظامی شهرستان دورود اضافه کرد: این پلیس ورزشکار دورودی که در وزن 66 کیلوگرم شرکت کرده بود، با برتری در مقابل حریفان و کسب مقام نخست توانست ورودی به مسابقات جهانی کشتی پلیس‌های جهان که در آینده نزدیک برگزار می‌شود را اخذ کند


 

به گزارش خبرگزاری فارس از دورود، هدایت الله حسنوند صبح امروز در جمع خبرنگاران در دورود با اعلام کسب مقام نخست مسابقات کشتی پلیس‌های کشور توسط یکی از پرسنل نیروی انتظامی شهرستان دورود اظهار داشت: گروهبان یکم هادی نصرتی یکی از پرسنل نیروی انتظامی شهرستان دورود که در مسابقات کشتی پلیس‌های کشور شرکت کرده بود، توانست تنها مدال طلای تیم اعزامی استان لرستان را در این دوره از مسابقات کسب کند.

فرمانده انتظامی شهرستان دورود اضافه کرد: این پلیس ورزشکار دورودی که در وزن 66 کیلوگرم شرکت کرده بود، با برتری در مقابل حریفان و کسب مقام نخست توانست ورودی به مسابقات جهانی کشتی پلیس‌های جهان که در آینده نزدیک برگزار می‌شود را اخذ کند.

وی خاطرنشان کرد: این دوره از مسابقات با حضور 36 تیم از سراسر کشور، با شرکت 360 کشتی‌‎گیر در محل پادگان شهید چمران کرج برگزار شد.

حسنود تاکید کرد: لازم به ذکر است که در این دوره از مسابقات تیم اعزامی استان لرستان متشکل از 10 کشتی‌گیر پلیس به رتبه هفتم دست یافت.

این مسئول با تاکید بر اهمیت ورزش در ارتقای آمادگی جسمی و روحی یادآور شد: ورزش و به واسطه اهمیتی که در حفظ آمادگی جسمی و روحی انسان دارد، همواره مورد توجه مجموعه ناجا در شهرستان دورود قرار دارد.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :