فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/۸/٤

فرماندار الیگودرز گفت: همزمان با ایام شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، پیکر پاک ۲ شهید گمنام دفاع مقدس در شهرستان الیگودرز با حضور مردم شهیدپرور این شهرستان تشییع و به خاک سپرده می‌شوند.

وی با اشاره به استقبال مردم از این شهدا از افزود: امروز یکشنبه از ساعت 17 به استقبال تشییع این شهدای گرانقدر می رویم و بعد از نماز مغرب و عشا در حسینیه شهدا سپاه مراسم شبی با شهدا برگزار می‌شود.

 

 


شهرستان الیگودرز همزمان با روزهای آغازین محرم میزبان دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس است و با توجه به این ایام فضای شهر الیگودرز با حضور این دو شهید گرانقدر بیشتر از قبل بوی ایثار و شهادت می گیرد.

وی با اشاره به استقبال مردم از این شهدا از افزود: امروز یکشنبه از ساعت 17 به استقبال تشییع این شهدای گرانقدر می رویم و بعد از نماز مغرب و عشا در حسینیه شهدا سپاه مراسم شبی با شهدا برگزار می‌شود.

فرماندار الیگودرز با اشاره به برنامه‌های جانبی امروز در استقبال از شهدا بیان کرد: با توجه به اینکه در ماه محرم قرار داریم در مراسم شبی با شهدا علاوه بر سخنرانی از مداحی و مرثیه سرایی ذاکرین اهل بیت(ع) در این مراسم استفاده می کنیم.

وی با اشاره ساعت شروع تشییع شهدا عنوان کرد: تشییع این شهدای عزیز صبح دوشنبه 5آبان از ساعت 9 صبح با شرکت آحاد مردم آغاز و در دانشگاه آزاد الیگودرز به خاک سپرده می شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تعداد 59 شهید گمنام در 30 نقطه از 16 استان کشور در دهه اول محرم تشییع و به خاک سپرده می شوند

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :