فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٤/۳

تيم فوتبال ايران در جاي بيست و پنجم رده بندي رقابتهاي جام جهاني قرار گرفت.

به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران(ايپنا)؛ با پايان رقابت هاي مرحله اول مسابقات جام جهاني، رده بندي تيم هاي هفده تا سي و دوم جام جهاني مشخص شد.
در اين رده بندي تيم ايران با کسب يک امتياز و تفاضل گل 4- بالاتر از تيم هاي ترينيداد و توباگو، ژاپن، عربستان، توگو، کاستاريکا و صربستان قرار گرفت و به همراه آمريکا به مقام بيست و پنجم رقابتها دست يافت.

تيم ايران در ميان آسيايي ها به رتبه دوم دست پيدا کرد. در ميان آسيايي ها، کره با 4 امتياز و تفاضل گل 1- در جاي هفدهم قرار دارد.
در اين رده بندي ايران بيست و پنجم است و دو تيم عربستان و ژاپن با عملکرد کاملاً يکسان در جاي بيست و هشتم مشترک قرار دارند.
در اين رده بندي صربستان با 10 گل خورده و تنها 2 گل زده و بدون کسب امتياز تيم سي و دوم جهان است.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :