فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/۱۱/٢۸

كار واگذاري سهام عدالت به مددجويان اين كميته از روز شنبه آغاز شد.

به گزارش ایرنا:حسين‌رضا گودرزي  ریس کمیته امداد امام خمینی بروجردگفت: ‪ ۱۴‬هزار نفر از مددجويان زير پوشش اين كميته براي دريافت اين سهام به شركت تعاوني سهام عدالت معرفي شده‌اند.

 اين شركت ضمن دريافت برگه‌هاي فراخوان، سهام هر يك از مددجويان را بر اساس شماره مندرج در برگه فراخوان به نام آنها در نظر گرفته و ماهانه سود آن به حساب مددجو واريز مي‌شود.

وي ادامه داد: در مجموع حدود ‪ ۲۲‬هزار نفر در اين شهرستان ابتدا از طريق ناحيه مقاومت بسيج سپاه، سپس اداره بهزيستي و اكنون كميته امداد امام خميني (ره) بروجرد از اين سهام برخوردار شده‌اند.

حدود ‪ ۱۴‬هزار مددجو زير پوشش كميته امداد امام خميني (ره) بروجردهستند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :