فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/۸/٢٧
 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گفت: نماهنگ شهدای مفقودالاثر تیپ ۵۷ ابوالفضل(ع) به‎یادشهدای گمنام تیپ ۵۷ ابوالفضل(ع)ساخته شد.

 به گزارش فردای لرستان  به نقل از خبرگزاری (ایسنا) آقای مراد روشنی افزود: این نماهنگ باهمکاری بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان بروجرد با عنوان شهدای گمنام ساخته شد.

 وی اظهار کرد: این برنامه ۲۱ آبان به درخواست تیپ ۵۷ و حضور ۷تن از خانواده‎های شهدای مفقودالجسد شهرستان بروجرد درحرم امام‌زاده ابوالحسن(ع) تنظیم شد.

 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: کلیپ تهیه شده بدون کلام ضبط شده و نشان‎دهنده چگونگی انتظار کشیدن خانواده‌هایی است که اثری از پیکر مطهر شهید خود به‎دست نیاورده‎اند.

 روشنی اضافه کرد: آنها خانواده‌های شهدای مفقودالاثر شهید امیدعلی گودرزی، شهیدپرویز گودرزی، شهید حجت‎الله جماعتی و شهید غلامرضا ملاحسنی‌زاده هستند

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :