فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/۱٠/٤
ظهر امروز کتابخانه دیجیتال نابینایان در بروجرد افتتاح شد.
خبرگزاری فارس: افتتاح کتابخانه دیجیتال نابینایان در بروجرد

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، ظهر امروز در آئینی کتابخانه دیجیتال نابینایان در این شهرستان افتتاح شد.

با همکاری انجمن نابینایان کشور و یکی از برندهای معتبر کشور تاکنون 12 کتابخانه «دیجیتال گویا» مخصوص نابینایان در استان‌های مختلف کشور راه‎اندازی شده است و شهرستان بروجرد مقصد راه‎اندازی دوازدهمین کتابخانه دیجیتال بود.

این کتابخانه دیجیتال در راستای ارائه خدمات بهینه به قشر نابینا راه‎اندازی شده است.

لازم به ذکر است، نزدیک به 400 عنوان «کتاب گویا» تهیه شده و در قالب CD و MP3 در اختیار کودکان و نوجوانان نابینای بروجردی قرار می‎گیرد.

پروژه کتابخانه دیجیتال نابینایان شهرستان بروجرد در مدت زمان کوتاهی اجرایی شده و امروز به طور رسمی راه‎اندازی شده و به بهره‌برداری رسید.

گفتنی است؛ در آئین افتتاح این کتابخانه دیجیتال رئیس هیئت‌مدیره و قائم مقام انجمن نابینایان کشور، نمایندگان یک شرکت و برند معتبر مشارکت‌دهنده در احداث کتابخانه‎های دیجیتال نابینایان سفیر کمپین کودکان امید در ایران، مدیر امور کتابخانه‎های استان لرستان و شهرستان بروجرد، مدیرکل سازمان بهزیستی استان لرستان و تنی چند از مسئولان شهرستانی حضور داشتند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :