فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/۱۱/۳٠

به گزارش روابط عمومي عقيدتي سياسي فرماندهي انتظامي دورود ، با انجام يك سري عمليات پليسي ‪ ۳۹‬نفر معتاد و قاچاقچي ، يك قاتل و چهار نفر سارق در ‪ ۴۸‬ساعت گذشته در دورود دستگير شدند.

بر اساس اين گزارش ، قاتل دستگير شده مردي ‪ ۵۶‬ساله با هويت معلوم اهل دورود و ساكن رباط كريم تهران مي‌باشد كه معترف شده در سال ‪ ۱۳۸۱‬به دلايلي كه هنوز معلوم نشده همسرش را در شهرستان محلات به قتل رسانده است.

اين گزارش مي‌افزايد: با دستگيري ‪ ۳۹‬نفر معتاد و قاچاقچي نيز حدود يك كيلوگرم انواع مواد مخدر و ‪ ۴۲‬عدد قرص روان گردان كشف و ضبط شد.

بر اساس اين گزارش سارقان دستگير شده هم با كمين كردن در اطراف بانكهاي سطح شهر دورود، اقدام به سرقت وجوهات نقدي مردم مي‌كردند.

دستگيرشدگان به همراه مواد مكشوفه براي انجام مراحل بعدي تحويل مقامات قضايي دورود شدند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :