فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/۱٠/۱٠

نماینده مردم الیگودرز در مجلس از بهسازی جاده شول‎آباد بعد از 56 سال خبر داد.

محمدتقی توکلی در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، بیان کرد: در حال حاضر بهسازی 23 روستای الیگودرز را در دست اقدام داریم و پیشرفت‎های خوبی نیز دارند.

وی اضافه کرد: در بحث راهسازی بخش مرکزی و ورودی غربی و شرقی تقریباً تمام جاده‎های آنها آسفالت شده و حدود سه چهار روستا نیز کار زیرسازی آنها انجام شده است اما به علت شروع فصل بارندگی فعلاً آسفالت نمی‎شوند.

مهندس توکلی ادامه داد: همچنین شول‎آباد که 56 سال است بخش شده، جاده آن مال‎رو و نامناسب بود و مردم در برف می‎ماندند، آسفالت آن شروع و 25 کیلومتر تمام شده است. حدود 68 کیلومتر نیز جاده شکافی شده که سال آینده بهسازی آسفالت آنها را انجام خواهیم داد.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس افزود: خوشبختانه در بحث راه در شهرستان مشکلی نداریم و پیشرفت زیادی داشته‎ایم.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :