فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/۱٢/٦

هماهنگي و پذيرايي از ميهمانان نوروزي يكشنبه در محل فرمانداري‌هاي دورود و اليگودرز تشكيل شد.

 به گزارش ایرنا:در نخستين جلسه‌از اين ستادها، مسوولان و اعضاي مربوطه برمهيا كردن زمينه هاي لازم براي رفاه مسافران و گردشگران تاكيد كردند.

فرماندار دورود گفت: منطقه دورود و ازنا يكي از ديدني‌ترين مناظر طبيعي و گردشگري را داراست كه بايد به خوبي معرفي و ارايه شود. "نصرالله رشنو" در جلسه ستاد نوروزي دورود افزود: مراكز و اماكن عمومي مانند مسافرخانه‌هاي درون و برون شهري بايد با نظارت مسوولان مربوطه مسايل بهداشتي را بيشتر رعايت كنند.

معاون فرماندار اليگودرز هم در جلسه ستاد نوروزي اين شهرستان گفت: بايد با فراهم تمام امكانات زمينه آرامش و آسايش مردم را در جاي جاي ايران اسلامي فراهم كرد. "جعفر قاسمي‌فر" افزود: در همين رابطه از طرف جمعيت هلال احمر اليگودرز چهار پايگاه امدادرساني و راهنمايي مسافران نوروزي در سطح شهرستان راه اندازي شده است. نظارت دقيق بر كنترل قيمتها ، عرضه مواد غذايي و خدماتي ، مهيا نمودن مكانهايي براي ميهمانان نوروزي و گماردن كشيك براي ادارات ومراكز بهداشتي و درماني از مصوبات جلسات ستادنوروزي دورود و اليگودرز بود.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :