فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/۱٠/٢۳
بخشدار بربرود شرقی الیگودرز گفت: جسد پیرمرد 65 ساله الیگودرزی از چاه بیرون کشیده شد.
خبرگزاری فارس: جسد پیرمرد 65 ساله الیگودرزی از چاه بیرون کشیده شد

امیر حسین ولیان  در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در الیگودرز اظهار کرد: با تلاش نیروهای امدادی هلال احمر و ماموران آتش‌نشانی الیگودرز جسد پیرمرد 65 ساله در روستای گندمینه الیگودرز از چاه آب حیاط وی بیرون کشیده شد.
وی گفت: صبح روز گذشته طی تماس تلفنی خبری مبنی بر سقوط پیرمردی به چاه آب حیاط منزلش دریافت شد که امدادگران پایگاه امداد نجات جمعیت هلال احمر الیگودرز مستقر در چمن سلطان بلافاصله به محل اعزام شده و با همکاری ماموران آتش‌نشانی الیگودرز عملیات را آغاز کرده‌اند.
این مسئول افزود: ماموران ایستگاه آتش‌نشانی با ایجاد کارگاهی پس از تخلیه آب چاه جسد این پیرمرد 65 ساله را  از چاه خارج کردند

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :