فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/۱٢/۱٤

شماري از بسيجيان و جانبازان شيميايي جنگ تحميلي پلدختر با ارسال نامه به رسانه‌هاي گروهي از جمله ايرنا، از كم توجهي مسوولان اين شهرستان در رسيدگي به وضع جانبازان شيميايي انتقاد كردند.

در اين نامه آمده است ، ما جمعي از بسيجيان جان بركف جنگ تحميلي كه بر اثر حمله شيميايي دشمن بعثي مجروح شده‌ايم، هم‌اكنون از مشكلات ناشي از آن رنج مي‌بريم اما توان مالي براي درمان نداريم.

وضع ما جانبازان شيميايي به گونه‌اي است كه به مرور زمان مشكلاتي برايمان ايجاد مي‌شود و باعث آزار روح و جسممان مي‌گردد.

پرونده مجروحيت ما در كميسيون بنياد شهيد و امور ايثارگران استان تاييد شده اما متاسفانه مسوولان ذيربط براي رسيدگي و تعيين درصد مجروحيت ما هيچ اقدامي نكرده‌اند.

در بخش ديگري از اين نامه آمده است، ما از جانبازي خود پشيمان نيستيم چرا كه اين جانبازي براي خدا و دفاع از اسلام و كشور بوده است.

اين نامه را ‪ ۱۰‬جانباز شيميايي شهرستان پلدختر امضا كرده و خواستار رسيدگي به وضع درمان خود شده‌اند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :