فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/۱٢/۱٦

 

 وقوع زمين‌لرزه ‪ ۴/۸‬ريشتري درساعت ‪ ۲‬بامداد چهارشنبه بارديگر چادرهاي امدادي در ميادين و پاركها و محل‌هاي امن دورود بر افراشته شد.

به گزارش خرنگار "ايرنا"، در نخستين ساعات بامداد چهارشنبه اغلب مردم دورود با زدن چادرهاي امدادي در پاركها و محل‌هاي امن و ريختن به خيابانها تجربه زمين‌لرزه ‪ ۶/۲‬ريشتري فروردين سال‌جاري را تكرار كردند.

هم‌اكنون و در ساعات واپسين بامداد چهارشنبه مردم دورود با حضور در خودروهاي پارك كرده خود در حاشيه خيابانها و يا پياده‌روها در سطح شهر به نوعي با مخاطرات زمين لرزه مقابله مي‌كنند.

تعداد زيادي از مردم دورود كه چادرهاي زلزله فروردين سال‌جاري را در اختيار دارند هم‌اكنون اقدام به نصب آنها در پاركها ومحل‌هاي امن نموده‌اند.

بر اساس اعلام مسوولان بخش سيلاخور دورود، زلزله در اين منطقه خوشبختانه خساراتي نداشته است.

بر اساس اعلام موسسه ژئوفيزيك دانشگاه تهران زمين‌لرزه‌اي به بزرگي ‪۴/۸‬ ريشتر ساعت ‪ ۲‬بامداد چهارشنبه دورود را لرزاند.

اين زلزله به تعدادي از واحدهاي مسكوني و تجاري دورود خساراتي وارد كرد كه ميزان خسارات وارده متعاقبا اعلام خواهد شد.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :