فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٦/۱/٢٦

معاون برنامه‌ريزي واداري و مالي استانداري لرستان بر ضرورت بررسي توزيع يارانه تسهيلات پرداختي طرح‌هاي بنگاههاي زودبازده اقتصادي در استان تاكيد كرد.

 به گزارش ایرنا:محمدمهدي مروج الشريعه" عصر شنبه در كارگروه اشتغال در خرم‌آباد به تخصيص يارانه تسهيلات طرح‌هاي زوبازده اقتصادي در لرستان اشاره كردو يادآور شد: تا ‪ ۳۱‬تيرماه جاري بايد يارانه تسهيلات بنگاههاي زود بازده اقتصادي در استان توزيع شود لذا از همه دستگاههاي اجرايي استان درخواست مي‌شود طرح‌هاي خود در اين زمينه را هر چه سريعتر ارايه كنند.

مروج‌الشريعه، مجموع يارانه تسهيلات بنگاههاي زودبازده اقتصادي استان را حدود ‪ ۸۰‬ميليارد ريال عنوان كرد.

معاون برنامه‌ريزي و اداري‌و مالي استاندار لرستان به بهره‌برداري رسيدن طرح‌هاي سال گذشته، ايجاد اشتغال و تاييد سازمان تامين اجتماعي استان در خصوص پرداخت بيمه شاغلان را از شرايط دريافت دوباره اين تسهيلات براي دستگاههاي اجرايي دانست.

وي با تاكيد بر مشكل مسكن استانهاي غير برخوردار افزود: اختصاص يارانه براي استانهاي كمتر توسعه يافته، اصلاح بند آيين نامه حداكثر سهم تسهيلات از ميزان كل سرمايه‌گذاري طرح و افزايش زمان فروش اقساطي مسكن از جمله راهكارهاي حمايت از انبوه سازان و رفع مشكل مسكن در مناطق محروم است.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :